28.09.2023, 17:13
Last matches
Poslední něco
Last matches
Last matches
Foto z AMD PGCH.005
Posted by: C++ | 01.07.2005
Sice trošku opožděně, ale přece... Přinášíme Vám pár fotek z AMD PGCH.005.

Odchod FoxBlastra
Posted by: Sakal | 30.06.2005

Je tomu uz nekolik tydnu co odesel hrac FoxBlaster. Za tu dobu se tady vystridalo nekolik hracu o kterych ani neni smysl mlufit :D ( 14- 16 leti vysinutí hraci). Proto hledame 2 hrace kteri maji aspon tyhle predpoklady:

1) Chut vydrzet u nas v klanu a chut zlepsovat se :D
2) Vek aspon 16 let a vic
3) Schopnosti trefit nekoho kdo je v lagu, nebo byt lepsi nez sakal (neni to tak tezky :D )

Zajemci piste na icq: 152262014

Pozvánka na LAN
Posted by: TOMeek | 30.06.2005
Konec prázdnin je sice hodně daleko, ale chtěl bych vás pozvat na 1 st Tyn game show, která se bude konat od 19.-23. srpna 2005 v Týně nad Vltavou.

Více info je na www.tynshow.wz.cz

Nebude to žádná vele párty, ale "malá" lanka tak pro max 24 - 28 lidí.
Přání
Posted by: TOMeek | 29.06.2005
Tak se přiblížil čas prázdnin a dovolených.
Někdo zůstane a bude hrát na PC i nadále, někdo pojede na chatu nebo k moři. Proto vám chci popřát šťastný prázdniny, ať se nepřizabijete na dovolený a doufám, že se tady všichni v září sejdeme celý a neporušený s chutí si pořádně zahrát nebo nás tady aspoň kritizovat .

Takže se mějte dobře a GL o prázdninách.
KoT.pt na PGCH05 -3.den (poslední)
Posted by: GEDDEON | 27.06.2005
Dneska sme to vyhrotili... Zahráli jsme ještě jeden zápas navíc s Bestial Devastation, tím jsme získali pár bodů, díky kterým jsme se ale udrželi na 16. místě (všichni hráli jako zuřiví) a dostali se do pavouka. A to byl vlastně na pg náš cíl -stačilo nám, víc jsme ani nečekali. Možná proto už jsme ty další zápasy brali trochu flegmoušsky, ale co vymejšlet proti fu.sk a *stars, žejo? Každopádně s fu to byla kontumace, protože jsme se nějak nestihli sehnat a o­ni byli šíleně netrpěliví (a co, 16:0 jako kontumace vypadá líp, než 16:0 jako odehranej match :P , možná bysme je ale potrápili, kdo ví...viz dále) no a z pavouku poražených nás vzápětí velice rychle vykopali *stars.skydata, kterým jsme ale přes všechnu odevzdanost a vyčerpanost dali aspoň boda (po prvních 4 prohraných kolech jsme to zkusili exhibičně, na lidovku a o­ni se přidali...
to ale netušili, jakej má DeadMeat skill v "mekdesítce"  ).
Tím jsme v turnaji skončili na 12.-16. místě. S přihlédnutím k tomu, jaká jsme freestyle sestava, je to mrtě úspěch, prohaluzit se takhle daleko (až si skoro myslím, že tam nemáme co dělat). Pak, že nebylo do čeho střílet, se sledovala HLTV, Necroraisers proti fu.sk a...
...nevim, jestli to mysleli vážně nebo ne, ale to, co bylo k vidění jsme trochu nepochopili. Za pár minut byla snad desítka situací, kde když bych neviděl ty nicky, tak řeknu, že sou to boti. Jestli to dělá ten respekt nebo stres nevim, ale když sem viděl jak fu.dev1 našel hawaie nebo koho, zezadu, dva metry od sebe a začal mu to fullautit nad hlavu, tak sem litoval, že to naše byla kontumace (kdybysme si dali tagy NoA, třeba by nás ani netrefili omg). A vůbec, nikdo si to tam moc nedával na to jakej mega-skill sou. CSko je o psychice mrtě víc, než sem si myslel, jestli tohle nebyl joke, ale orpavdovej match...
Co se týče odjezdů, první to zalomil méďa a ostatní se postupně přidávali (řekli sme si, že než sledovat tu lamárnu ve finále, to raději půjdem zevlit dom). Před odjezdem nás akorát intenzivně pobavil kořen někde uprostřed haly , kterýho když si někdo dal, projevoval nespokojenost majinko hlasitěji ( "...KU*VA!!! Tak zdechni, ne?! To si ze mě děláš p*del!?!? CO TO JE TY PI*O!!!!!..." -pronikavý zvuk interakce pěsti a klávesnice- "...a už mě ne*er, slyšíš?!!!") tak to bylo už od začátku, ale v průběhu PG se mu rozezvučil hlas, pěst do klávesnice třískala čímdál tím častěji a silněji a ty hlášky, ty byly poslední den opravdu moc, jeden klenot za druhým. Chlapec doslova perlil .
PG byla bezvadná (fajn pařba, fajn lidi, fajn atmosféra, někdo říkal, že i fajn hostesky - o ničem nevim  ), jenom tam bylo děsný vedro (peklo hadr) a smrad jako v akváriu, ale stálo to za to

pwnage!1!!
Nová sekce
Posted by: TOMeek | 27.06.2005
Tak se podařilo klukům na PGCH.005 najít nového hráče, který u nás založí Starcraft : Broodwar sekci. Je to hráč se jménem Fear. Takže přeju jemu i celé SC:BW sekci hodně úspěchů a radosti ze hry.
Poděkování... za AMD PGCH.005
Posted by: C++ | 27.06.2005
Jistě jste zaregistrovali, že se v minulém týdnu a o víkendu náš klan zůčastnil AMD PGCH.005.

amd pgch.005

Naše sekce KoT.pt [#], obsadila vynikající 12-16 místo (z 51 přihlášených) a skvělým způsobem nás zviditelnila. Dala všem najevo, že s KoT se musí počítat a za to jim patří naše velké DÍKY !

Sestava:
  • GEDDEON
  • DeadMeat
  • MeDa
  • Varlous
  • Gog