28.09.2023, 16:52
Last matches
Poslední něco
Last matches
Last matches
To to uteklo co ?
Posted by: C++ | 31.08.2005
To nám to krásně uteklo... Není to tak dávno, co jsme Vám s TOMeekem přáli příjemné prožití prázdnin, ale vše jednou skončí. Dva měsíce jsou nenávratně v p.... a kde nic tu nic. Někdo se slunil u moře, někdo celé prázdniny proseděl v temnotě svého pokoje u PC a nabíral nové zkušenosti. Teď tu máme ale zase září, všichni (nebo alespoň vetšina z nás) opět usedá do školních lavic a začíná cca 10 měsíců utrpení. To je ta negativní zpráva. Tou pozitivní je to, že se opět rozjíždí spousty turnajů, ve kterých nesmíme chybět a doufám, že budeme obsazovat horní příčky.

Během prázdnin se toho u nás v klanu událo taky vcelku dost. Hned na začátku nás opustil CS gold sekce, ale vrátila se nám W3. Vypršeli nám všechny servery, takže momentálně si hrajeme tak akorát "na písku". Opustil nás jeden náš sponzor, ale získali jsme nového, který nám zajištuje kvalitní hosting - Banan.cz. Díky moc, že v nás vkládáte důvěru. To je ve zkratce asi tak vše co se odehrálo.

Teď zbývá asi jen dodat gl & hf do nového školního roku a herní sezóny.
Dívčí posila v našem klanu
Posted by: Serge | 26.08.2005
Je mi ctí vám oznámit o přijetí zkušené hráčky Alenka
Alenka je naše historicky první dívka v našem klanu a co jiného než jí popřát GL & HF. Doufáme, že u nás dlouho vydrží.

Pro W3 Sekci
Posted by: Holda | 12.08.2005
Takže mám pro W3 sekci dvě zprávy :
  1. Odešel od nás Filithy.VooDoo z důvodu neaktivty sekce. Asi nechápe že lidi o prázdninách odpočívají a na W3 serou
  2. Za něj k nám přichází kvalitní posila hráč Bengalaas, kterého budou lidé spíše znád pod nickem HeadHunter ( Ne ten s beďárkama, kterej si myslí že je skilled Human )
P.S Na konci prázdnin vytvoříme konečně B.Net clan domluvíme se na trénincích a můžeme začít hrát CW. Již několik jich mám domluvených.
Info o chystané LANce
Posted by: TOMeek | 08.08.2005
Jak sem psal na začátku prázdnin, chystáme takovou mikro lanku.
Jenže pronajimatel jaksi pozměnil cenu a proto se akce bude konat pouze od 19. - 21. srpna


Více na http://lan.kot-clan.net
Informace
Posted by: TOMeek | 04.08.2005
Do konce prázdnin je sice ještě moře času, ale už teď upozorňuji všechny leadery všech našich sekcí, že pokud se neohlásí a nezačnou bejt aktiní do konce prvního týdne v září, bude jejich sekce nemilostrdně smazána.

Jinak jsem se rozhodl, že nebudu nabírat každou novou sekci, která mi napíše, protože většinou, když jsem to udělal, tak akorát utrpělo jméno klanu, protože jsem naletěl na velká slova lidí co mi psali a vychvalovali se až do nebe. Teď bude každá sekce pečlivě vyzkoušena a musí napsat své úspěchy a klany kterými prošli.
Zmeny v CoD
Posted by: Sakal | 31.07.2005

Bohuzel vam musim oznamit ze od nas odesel nas drahy hrac Bondie , bylo to skvuli neschodam s par cleny v klan (aspon tak sem to pochopil ). Ale prisla za neho nahrada v podobe staronového hrace f!rSt prisel k nam (asi za vymneny obchod ) z klanu Fuxid .Prejme oboum HF a GL
Nový člen a 2 pryč
Posted by: sifa | 31.07.2005
Přijali jsme do posilu jménem  Luckyn0, .... GL a HF a at se mu u nás líbí!
 Dále 2 členi opustili KoT   po neshodách  .... Punisher, BJ (Ludvig Crysho ) at se jim daří jinde  ...