16.06.2024, 08:26
Last matches
Poslední něco
Last comments
Statistics
Celkem : 129 412
Dnes : 29
V knize : 1198
Komentářů : 3043
A opäť ďalšie posily
Posted by: Mike | 15.09.2007

Ako už napovedá nadpis a logo novinky, tentokrát sa jedná o Counter-Strike Source a Komedy Team sa po dlhom čase môže opäť zaradiť medzi multiklany podporujúce túto hru. Pod svoje krídla berieme ľudí, ktorí spolu hrávajú už približne rok a prešli klanmi ako roMMel Gaming a Apocaliptic.cz. Zostava KomedyTeam.CSS je nasledovná:

 In.Take (CL)

 Freedom (ACL)

 Fejk

 DumBass

 Armos

Prajem veľa zdaru a dúfam, že sa Vám u nás bude páčiť... GL

GIGABYTE
Posted by: Mike | 15.09.2007

Nedávno sa naša Counter-Strike sekcia zúčastnila turnaja usporiadaného portálom united-games.cz , podľa ktorého mali admini potom rozdeliť teamy do jednotlivých líg. Spomedzi zúčastených teamov sa naši borci umiestnili na výbornom treťom mieste a vo výsledku to znamená, že boli zaradení do 2.B ligy. Spoločnosť im tam budú robiť napríklad  inteRaction Sennheiser iRonix.esnation alebo  NecroRaisers , takže sa majú na čo tešiť a mne už len ostáva popriať im pevnú ruku, neochvejný aim a brilantné taktické uvažovanie. GL Bots

no-cheaty turnaj
Posted by: yaggi | 14.09.2007

Naše CoD sekce se přihlásila do turnaje zvaném no-cheaty. Turnaj je pro 16 klanů ve 4 skupinách. Naši komedianti se zabudovali az v poslední skupině D, kde nás čekají soupeři jako KAMARADI, Natchwache.CoD a silný soupeř oXigens. Zápasy se hrají 14,18 a 22.9. Pro první 3 tými jsou samozřejmně nachystané ceny, - tu je máme

1.místo
3x
512MB Flashdisk, 3x 5% sleva na nákup na NetComputers.cz
1x hosting 300 mb + doména
výběr domény níže - podobu jednoho roku


2.místo
3x
Chladič RAM Thermaltake, 3x 5% sleva na nákup na NetComputers.cz


3.místo
3x
Box na CD/DVD Net Computers, 3x 5% sleva na nákup na NetComputers.cz


Výběr domény : .EU .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .WS .NAME .CO .UK od firmy České weby.

 

EDIT* Zápas 14.9 Komedy team vs KAMARDI odehraný v náš prospěch

 

Komedy team vs KAMARADI [21:4]. mp_railyard [17:3], mp_brecrout [4:1].

 

18.9 Komedy team vs Nachtwache kontumace pro Komedy team

 

18.9 Komedy team vs oXigens [16:21] mp_carentan , mp_dawnville

 

Na závěr bych chtěl říct že postupujem z 2 pozice a v play off zatím nevíme kdo nás čeká.

Nová "krv" v komedyteamu
Posted by: Mike | 09.09.2007

V poslednom čase sme sa snažili skompletizovať všetky sekcie tak, aby náš multiklan zastupovali čo najkvalitnejší ľudia. Získali sme späť našu starú CS sekciu, novú a kvalitnú CoD1 a chýbala teda už len CoD2. Po dlhom výbere (ponúklo sa nám mnoho tímov) pjzz vybral ľudí z multiclanu eshoters, ktorý bol dlhšiu dobu inaktívny. Ale k veci. Kto sa teda stáva súčasťou našej malej rodinky?

 bublez [CL] ,  kiroo ,  skeryx ,  mufinok ,  Lee

Prajeme veľa úspešných zápasov a vyhratých turnajov... GL

Co se to tu vlastně děje ...
Posted by: TOMeek | 15.08.2007

Jak ti bystřejší již zaregistrovali, něco se tu děje. Sponzoři přibejvaj jak houby po dešti a dokonce se tu začínají objevovat novinky, což tu v posledníkm půl roce byla veliká vyjímka. Je to díky naší nové posile do Manager teamu panu pjzz.j
To on je příčinou toho, že náš team zase ožívá a že se snad vrátí ty dobré časy, přesně jako to bejvalo ....

A ještě nekončíme ...
Dneska proběhlo smazání všech lidí (krom members) co se nepřihlásili dýl než 100 dnů. K mému překvapení to bylo z 395 registrovaných nějakých 340 lidí. Takže jsme to tu trošinku zredukovali.

A ještě ...
Kdo se zajímá o herní a počítačovou scénu a má zájem psát PG novinky, nechť napíše mě (TOMeek) nebo pjzz.j (kontakty jsou v roosters).

Tak to je asi všechno co jsem chtěl .... věřím, že další novinky na sebe nebudou dát dlouho čekat.

Arivederci
Posted by: Mike | 08.06.2007

Niektorí z vás už možno vedia, iní asi nie, takže rovno k veci. 21.6.2007 odchádzam na ultra super brigádu do Talianska, takže nebudem dostupný v podstate až do polovice septembra, preto som sa rozhodol, že sa bude o Komedy Team dovtedy za mňa starať orbit-. Preto ak máte nejaké otázky, návrhy, alebo sa chcete len porozprávať, otravujte ho na jeho icq čísle 342971386. GL všetkým, dúfam, že keď sa vrátim budú tu len samé výhry :o)

P.S.: Návrh na nové logo by Geddeon ;-)
Tri alternatívy: červená | zelená | modrá

Všechno nejlepší
Posted by: Dragi | 03.06.2007

Tento článek patří především Googlovi,ten dnes slaví své 14. narozeniny.Jelikož neumím zpívat ani skládat básničky tak to napíšu stručně.Nebudu ti přát  štěstí v lásce a takové kraviny :) .Ale aby to bylo v prospěchu celého klanu a proto ti popřeji hlavně hodně štěstí v CoD2.A co jiného by mohl dostat k narozením než něco,co by se mu hodilo k hraní.Tentokrát dostal originální CD (hlavně ten klíč).A tímto naše sekce přechází na verzi 1,3.