25.05.2024, 04:34
Last matches
Poslední něco
Last comments
Statistics
Celkem : 129 412
Dnes : 29
V knize : 1198
Komentářů : 3043
About

Klan byl založen jednoho krásného dne, kdy na kalendáři svítilo 15.2.2003, 10 hodin, 25 minut a 4,28 sekund. Klan založili 2 zarputilí hráči TOMeek a KUBA , které už nebavilo samostatně lagovat po Gamezone serverech a proto založili tento klan...

Knim se hned přidali X-Meek, WOLF a KIRJA, všichni z jednoho města. Kuli tomu i název KoT. Jelikož jsme byli všichni z Týna nad Vltavou tak původní nápad na jméno byl "Killers of Tyn". Pak někdo dostal geniální nápad a misto "Tyn" jsme tam dali "Trade". Takže jsme začali společně lagovat (jedinej kdo měl kloudný připojená byl X-Meek) po serverech. Ač přes velkou snahu všech členů nebylo za celou dobu sehráno ani jedno regulérní TG nebo CW. Proto jsme se rozhodli, že takhle to dál nejde a stránky byly zrušeny a místo nich vznikl KoTbook (pouze kniha).
Tak uplynulo pár měsíců a opět tu byla ta touha obnovit klan. No nedělali jsme stim žádný opletačky a znovu se do toho pustili, tentokrát už jsme na to šli od lesa a nabrali jsme jiné než městské hráče. Tomu už nevyhovoval název Killers of Trate a tak jsme mysleli (pozor první a poslední moment kdy jsme mysleli). Sice jsme vymysleli kulový, ale jsou tu i chytřejší lidi, jako je KUBOVO sestra, která s vymejšlením názvu neměla sebemenčí problém a vymyslela název, který máme až do teť a to je " KOMEDY TEAM " (normálně se to píše s C).

První koho jsme vzali mezi sebe byli Defender a Austin , které doplnil Lagzz . V této době byla sehrána celá řada TG a možná i CW. Jedno "osudné" TG jsme hráli s klanem MOH (myslim že se tak menovali) ve kterém hráli dva neznámý hráči Krios a Schemo . Zápas se zvrtnul v náš prospěch a my úspěšně vyhráli. Poté jsem byl kontaktován tehdy neznámým Kriosem, který se mě zeptal, jestli by to u nás nemoh skusit. Já nebyl proti a ochotně jsem ho vzal knám. Jenže jednoho dne jsme se nějak nepochopili a o­n mi řek, že asi odejde, tak jsme ho prostě smazal ze stránek. Naštěstí se vše vysvětlilo a já ho napsal zpátky na soupisku. Taky se mi pak zmínil, že zná jednoho dobrýho hráče, kterej snim hrál v MOH. Tim hráčem nebyl nikdo jiný než schemo, který ho sem nabral pár dní po Kriosovi. Pak začali naše "zlaté" časy, kdy se nám poměrně vedlo. Hráli jsme celkem dobře, až do chvíle, kdy odešel Lagzz , naštěstí za sebe našel náhradu a tou náhradou byl Ultrass . Ultrass byl poměrně skill, přesně jak říkal Lagzz. Tak jsme vytvořili stálou pětku, která byla TOMeek , Krios , Schemo , Austin , Defender (KUBA měl modem, takže byl inaktiv). V této sestavě jsme hráli až do letních prázdnin roku 2004, kdy museli schemo a krios odjed na cca 3 měsíce do Itálie.

V tu dobu jsme byli úplně nadně. Odešel Defender , Austin přestal hrát a Ultrass zmizel se světa internetu. Celý prázniny se bratři (krios, schemo) rozhodovali, jestli odejdou, nebo zůstanou. Po příjezdu se nakonec rozhodli zůstat (a sem za to rád). Našli si nové hráče, kterýma byli Varlous (přibrán těsně před prázdninama), Aivosh, Interaktiv a Sakal , sestavu doplnil i KUBA, který si polepšil od modemu. Varlous bohužel odešel, protože měl špatný pingy a tak to šel skusit na LAN. Po prázdninách taky změnili bratři nicky na !tchy a cret!no (protože sou to starý fakeři). Během prázdnin KUBA založil W3 sekci z nudy a znechucení z CS. Ovšem hraní W3 mu nevydrželo dlouho a tak našel dalšího hráče Thorra, kterej se stal leaderem. Pak se u nás prostřídalo pár sekci (MOH:AA, AOE,COD) Jediný kteří vydrželi jsou COD. W3 sekce v říjnu 2004 odešla pod klan iii.

V té době byla sestava CS sekce !tchy, cret!no, Aivosh, KUBA, Interaktiv, Sakal + si u nás občas hostnou legendy klanu jako Austin, Ultrass, Varlous. COD sekci založil hráč Serge.V listopadu 2004 jsme obnovili provoz W3 sekce, kterou oživil Zachy a přibrali jsme i Vietcong sekci, kterou založil Vlady.V únoru 2005 odchází z CS sekce bratři !tchy a cret!no, jelikož nemají odkaď hrát. To zapříčinilo rozpad celé CS sekce, která působila ve složení !tchy, cret!no, Interactive, KUBA, Sakal, TOMeek, něco okolo 9 měsíců, možná déle :) Během svého působení se dokázala dostat na 19. místo v ČMSP žebříčku, dále do 3.AMD ligy kam byla nominována, když PG přešlo na nový systém lig. Dále byla druhá na HerDenu a okupovala přední příčky CSL klanbáze.

Nová sekce si nevedla vůbec špatně. Ve složení inTer, GEDDEON, Deadmeat, Gog, MeDa, F4kt0r prožila úspěšně pár měsíců, poté odchází CL inTer a k teamu se připojuje oldschooler Varlous. Byla založena KoT.gt [#] sekce (původně klan RedFish), která v klanu působila asi měsíc a půl ve složení C++, paulie, p3tr, fantomas, HEADshooter, moskito. Díky za pěkné druhé místo v Houmles lize. Před prázdninami nás "gétéčka" opouští a odchází do klanu Funstorm.

V září 2005 začíná nová sezóna, kde CS sekce vstupuje do IV. AMD ligy. Odchází MeDa a Gog, které nahrazují zkušení hráči Dezee a Bone_Elf.

V listopadu 2005 přestupuje "polovina" staré CoD sekce na CoD2.Jmenovitě Serge,AlenkA,corex,Cobr@,B@dn!ck. Za starou CoD sekce nyní budou hrát: gazzi ,Hankill, Tranzi,N!mph. Toto však nevydrží dlouho a obě sekce odcházejí nebo se rozpadí (WoW atp.).

Co bude dál Vám nepovíme. Jediné co je jisté, že Komedy Team tu byl, je a bude....


Klan vznikl : 15.2.2003
Klan upadl do neaktivity : 1.7.2003
Klan byl probuzen : 27.12.2003
Přibrání další sekce (vznik Multiclanu) : 22.03.2004 (W3, založen KUBOU, který byl znechucen hraním CS a koupil si orig Wara. Pak našel Totalniho_debila(Thorr), který se stal leaderem a dokázal tam docela velký veci.)
Klan založili : TOMeek, KUBA
První sestava teamu : TOMeek, KUBA, X-Meek, WOLF, KIRJA