16.06.2024, 08:14
Last matches
Poslední něco
Last comments
Statistics
Celkem : 129 412
Dnes : 29
V knize : 1198
Komentářů : 3043
Nová CoD2 sekce
Posted by: datel | 07.10.2007

Dneškem mám tu čest predstavit vám novou CoD2 sekci. Tato sekce se zkládá z šesti hráčů, které vám představím:

 datel(psano madoxem): burlivý a vybusny typ spolehliveho hraca.

 madox: tento hráč hraje za slovenskou reprezentaci, je to jeden z těch zkušenějších hráčů v našem squade. Je to pohodovy hráč. Ještě kdyby měl jineho otce, vid madox? :D

 ckA: nejtišší typek v našem squade, největsí pohodář, hraje si vždy to co má a to co mu řeknete, každopádně je na něj spolech.
 

 jehuty: Podle meho nazoru vyborny sniper, je to sniper se kterym je pohodlnejsi hra, vite ze mate neustale nekoho zasebou a vite ze je to jehuty a kryje vam to co potrebujete aniz by ste mu neco rikali, vetsinou je to ten co rika co a jak, jen pores ty tvoje pingy a bude to supa  :))

 FOYER: S tímto hracem hraju 2roky, je to hráč který si nikdy nehraje to co ma, u hry nepouziva mozek, ale ma jedno velky plus, tím plusem je jeho vyborný aim, je schopnej poresit situaci 1v5 a ne diky brain on (on ho ma vzdycky off) ale diky aimu.

 emZak: k tomuto hráči nebudu psát žádne vyjádření, je unas v klanu +- 2 hodiny, tudiz sem nemel prilezitost ho poznat, znam ho delsi dobu, ale nikdy sem snim nehral nic jinyho nez par dni CSSko.

Speed cup #2 skupiny
Posted by: TOMeek | 05.10.2007

Jak napovídá nadpis další novinka se bude týkem rozlosování skupin do turnaje pořádaný portálem ESL....UPDATE #1

   UPDATE #2
   UPDATE #3

UPDATE #4

#1 Podle mých informací se klan Frost Arrow rozpadl a Admin team ho neodhlásil z turnaje. Uvidíme tedy jestli nastoupí alespoň ve staré sestavě nebo ne. Nechme se překvapit...

#2 První zápas za námi..Více v zápasech...
#3 Další zápas za námi..Soupeř se nedostavil tudíž kontumace...
#4 Bohužel první prohra...:(


Naše skupina vypadá následovně:

Black Lords
NecroRaisers.css 
sEnsitive eSports
Souls of Battle
Frost Arrow
Komedy Team

Rozpis zápasů:

1. Zápas
Pondělí 8.10.2007 ve 20:00
Black Lords vs. Komedy Team
mapa: de_dust 2
výsledek: [15:15]

2.
Zápas
Čtvrtek 11.10.2007 ve 20:00
  Frost Arrow vs. Komedy Team
mapa: de_inferno
výsledek: [0:1]

3.Zápas
Pondělí 15.10.2007 ve 20:00
sEnsitive eSports vs. Komedy Team
mapa: de_nuke
výsledek: [16:13]

4.Zápas
Čtvrtek 18.10.2007 ve 20:00
Souls of Battle vs. Komedy Team
mapa: de_train

5.
Zápas
Pondělí 22.10.2007 ve 20:00
NecroRaisers.css  vs. Komedy Team
mapa: de_contra

Nová W3 sekce
Posted by: TOMeek | 27.09.2007

Tak od včerejška můžeme v našich řadách přivítat novou W3 sekci, která je ve složení:

    NoXHunter
    MajkY
    Chase
    LiNuBai
    NooBs_King
    Kot-Dev1

Doufám, že se jim za naše barvy bude dařit a přeji jim hodně štěstí.

css sekce
Posted by: In.Take | 24.09.2007

UPDATE

Vcera se me ptal Miki na icq co je s nasi sekci... Jasna odpoved..

Nas tym prosel radou zmen bohuzel ne moc dobre...Zacneme uplne na zacatku...

Je hnusny srpnovy den a objevuje se prvni zla zprava.. A to ta ze den po MZH nas opusti jeden ze zakladatelu naseho tymu... Veci se razem zmenili nalada sla dolu a dolu.. Co se da delat zivot jde dal a my se objevili ve 4 hraci nastesti netrvalo dlouho a prisla nahrada ktera byla na urovni... Celej srpen se docela daril i kdyz ne tak jako pul roku v nasi stabilni petce.. Cely srpen jsme bojovali a bojovali az jsme se sehrali s nasim novackem.. Bohuzel prvniho zari prisla dalsi rana ktera byla zakernejsi nez ta prvni..A to ta ze odesel nas dobry kamarad a dobry hrac s nickem Addrid s duvodem ze ho nebavi hrat bez jednoho nejmenovaneho hrace... Dalsi ranou byl odchod naseho novacka duvod byl prosty a to ten ze se chce pripravovat na maturitu... Bohuzel jsme se ocitli ve 3.. Co se da delat uplynuly dva tydny a my sehnali pouze 4 hrace ktery vyhovuje nasi hre.. Dnes je 24.zari a my stale nemame 5 hrace ktery by vyhovoval nasi hre a uprmne nase trenovani jde do haje.. Proto bych chtel apelovat na ctenare stranek KoT a zaroven na hrace css...

Komedy Team.css  hleda 5 hrace:

Pozadujem

# skill  mid++
# brain  on
# vek 16++
# chut se zlepsovat..
# dochazka na treninky

vice na icq 245687346

Pevne verim ze najdeme pateho hrace a opet zacneme hrat jako drive...

Po týdením hledaní jsme opět v 5... Naší mezeru zaplnil hráč Dev1 který v KoT působí již ve W3 sekci.... Dřívě působil v týmu faB pevně věřím že opět najde svůj skill....:) GL # HF
Line up:

In.Take*
Freedom
Dumbas
F4N471C
Dev1

AMD CoD2 Liga -turnaj #1
Posted by: fizi | 22.09.2007

Jeden z nejlepších herních portálů u náš united-games.cz si pro příznivce CoD2 připravilo první turnaj do AMD CoD2 ligy.Koná se ve dnech 24.9. - 26.9.07 a registrace jsou jiř v plném proudu.Náš squad se tohoto turnaje zřejmě účastní pokud se vyřeší problem s kirem,který se z nějakého prapodivného důvodu nemůže přidat k nám do týmu v lize.

Harmonogram turnaje:

  • zákl. skupiny - 24.9. - 25.9.
  • playoff full double elimination - 26.9.2007 od 18:00 hodin

 

Registrace: Soukromá zpráva - jo.Oint , konec registrací v sobotu 22.9.2007

  • Předmět - AMD CoD2 Liga -turnaj #1
  • Odkaz na tým v členské základně!
  • PB GUID hráče musí souhlasit s tím, co máte v Členské základně, proto si před přihlášením do turnaje údaje zkontrolujte, změnit je admin může pouze do ukončení registrací.

Admini turnaje: jo.Oint, Hubajs

Herní systém: Zápasy se hrají systémem MR10 na jedné mapě. Klany budou rozděleny do skupin. První dva týmy ze skupiny postupují do playoff které se bude hrát full double elimination. V případě remízy, teamy hrají systémem MR3 (za každou stranu 3 kola, kdo dá první 4 body vítězí). To opakují tak dlouho, dokud není znám vítěz.

PBGuid si kontrolují hráči sami. Musí souhlasit s tím, co máte vyplněn v profilu na UG.


zdroj:esuba.eu
        united-games.cz

Rekonstrukce Cod 2 sekce
Posted by: kiroo | 20.09.2007

Takže bych Vám chtěl oznámyt, že právě proběhla rekonstrukce našeho týmu. Potom co jsem se neshodly s "bublem" tak jsme museli založit zcela novou sekci a ta vypadá následovně. LINE - UP: kiroo, mufinok, stif, fizi, lee a naším náhradníkem je stilo, takže snad nám to dlouho vydží a budou se podávat ještě lepší výsledky pro klan. Přeji  gl, hf za stifa a fiziho do života.

Športu zdar, futbalu zvlášť
Posted by: Mike | 16.09.2007

A v nábore pokračujeme ďalej. Tentokrát sme sa rozhodli pribrať futbalistu menom  Miroslav 'nesta' Lehotský, ktorý hrával za klany ako Unknown Illusion alebo xGenesis. Medzi jeho úspechy môžme zaradiť napríklad prvé miesto v Citrons Cupe alebo štvrté miesto v xGe Cupe. Nesta hráva verziu FIFA 2007 ale čoskoro s príchodom 2008 sa chystá prejsť na novšiu. Prajme mu teda aby sa mu darilo rovnako aj v nej a hlavne aby sa mu páčilo u nás, v Komedy Teame.