28.09.2023, 16:50
Last matches
Poslední něco
Last matches
Last matches
CW KoT vs It
Posted by: Holda | 03.04.2005
Menší Ohlednůtí Za Dnešním CW

Po absolutní absenci hráču na počátku CW kdy byli přítomni pouze Brien, Pzycho a Holda to vypadalo na kontum pro IT na(ne)štěstí asi 5 minut poté dorazil Vavro a mohlo se začít. Jak je vidět podle skore nebylo co řešit příliš se nám nedařilo jediný světlý moment byl příchod Noxe nebo se to tak alespoň zpočátku zdálo, ale jak se později ukázalo vlastně to bylo spíše naopak, protože jeho příchodem se změnilo sestavení týmu a já sem se nechal vysřídat což se nelíbilo jejich CL po cca 20 minutách hádek se nakonec vše ujasnilo a místo HunterMakaton vs Holda Se Hrálo NoxHunter vs Vorez. Nakonec sme vše prohráli a na 2vs2 nemělo smysl ani chodit btw ani by to nnebylo možné protože všichni kromě noxe odešli ZA COŽ JIM DĚKUJI, protože odejít z CW je naprosto normální. ! Jinak Děkuji Všem Zůčastněným A Klanu IT Za Relativně Hladký Průběh CW. Na Příští CW Se Doufám Dostavíme V Plné Síle A Pořádně Natrénování.

0:2 O.Brien vs Melda
0:2 PzyCHO vs Dief
0:2 NoxHunter vs Vorez
0:2 Vavro vs Xiran

Skoda
Posted by: Hakim | 03.04.2005
Odchod
Po dnesnim ne moc vydarenem CW ktereho sem se nastesti nemohl z osobnich duvodu zucastnit se dva hraci rozhodli opustit nas klan!Jednim z nich je hrac Pzycho ktery odchazi kvuli svoji vlastni kariere bez klanu a hrac Brien ktery dostal nabidku z klanu Citrons ktera se holt neodmita!Tak oboum preju Gl a Hf a dekuju za repre klanu!!
PS:Pzycho - Opravdu me to mrzi ale kdyz to jinak nejde!!


Timto znovu delame nabor novych hracu!!!Zajemci napiste na my ICQ 256-324-037
Novy hrac
Posted by: Hakim | 03.04.2005
Novy Hrac
Po odchodech dvou nasich vybornych hracu se k nam pripojuje SKILLER ze slovenka jmenem Pedro ktery pouziva nick 111-!Takze preju Gl a Hf a dobrou repre klanu!
Clan Wars
Posted by: Hakim | 29.03.2005
                                        Clan Wars
Je tomu uz par tydnu co jsme znovu zformovali sekci W3!Pote co jsme slozili tym jsme se rozhodli ze zmerime sily v Clan waru!Je tomu tyden co jsme vyzvali klan aFe a ten nasi vyzvu prijel!Termin byl stanoven na dnesni den v 19:00 na kanale aFe-KoT!Po zacatecnich mensim problemech s nasim tymem jsme v 19:05 zacali hrat!Hralo se podle standartnich pravidel coz je 4x 1vs1 a 2x 2vs2 systemem BO3!Za nas tym byli nasazeni tyto hraci Brien,Pzycho,NOXHunter, N3CR0S a ja!Po vylosovani zapasu se zacalo hrat a zapasy vypadali takto:

                                    1vs1
                        Pzycho  vs  Chat3s   2:1
                        Brien  vs  SkyHawk    2:0
                        NoxHunter  vs  NerZhul   2:0
                        Necros  vs  w4X   0:2

                                    2vs2
           Brien + Pzycho vs Chat3s+DetonaX    2:0
           TyREAL + N3CR0S vs WereWiking+Aragorn    0:1
  (+ kontumační výhra)

Nas squad na 2vs2 ale byl velmi oslabeny protoze nas hrac vavro se nedostavil a tim padem jsme museli narychlo sestavit novy 2vs2 tym ktery tvoril ja + necros!!
Tento Clan wars jsme tedy vyhrali pomerem 4:2 coz je skveli vysledek a moc chci podekovat vsem za reprezentaci klanu a skvele vykony ktere podali opravdu vsichni!Dale chci podekovat klanu aFe za skoro bezchybnou organizaci , ale hlavne jejimu leaderovi WereWikingovi!THX
UT 2004 ONS
Posted by: TOMeek | 29.03.2005
Nedavno byl do naší UT2004 o­nS sekce přibrán nový hráč s nickem KOPY.
Je to dobrý a schopný hráč, takže mu tímto přeju hodně úspěchů za náš klan a hodně fragů

GL & HF
KoT Counter-Strike movie
Posted by: TOMeek | 28.03.2005
Dnes bylo zveřejněno na serveru progamers naše první CS video.
Video je TOMeekovo první výtvor, tak to pls berte s rezervou

Délka videa: 10 minut, 17 sekund
Velikost souboru: cca 200 MB
Odkaz na stažení: zde
Spolupráce
Posted by: TOMeek | 27.03.2005

Hledáme šikovného grafika, který by udělal grafický návrh tohoto webu a poté jej spracoval do použitelné formy. Pokud máte zájem, tak napište na info@kot-clan.net a nějak se domluvíme.

Předem říkám, že tato práce nebude finančně ohonocena, protože to nikdo nechce platit. Tudíš jediný co můžem nabídnout je reklama zde na webu.