16.06.2024, 07:06
Last matches
Poslední něco
Last comments
Statistics
Celkem : 129 412
Dnes : 29
V knize : 1198
Komentářů : 3043
Nový hráč UT2004 ONS - Chefu
Posted by: KOPY | 20.04.2005
Dnes byl do naší UT2004 o­nS sekce přibrán nový hráč s nickem Chefu.
Je to dobrý a schopný hráč, takže mu tímto přeju hodně úspěchů za náš klan.

GL & HF
Konečné stanovisko na sraz :D
Posted by: Sakal | 20.04.2005
Takže jsme se s !ichym domluvili, že pojedem n sraz do Praglu. Pojedeme v období 14. května. Prosím všechny lidi co by chtěli se snám srazit, aď mi napíšou buď na ICQ nebo n mobil 604622220 děkuji uctivě :D

PS: Plán je asi takovej : Nejdřív pudem sednout někam do hospody, kde bude kulečník, šipky a fodbálek. Potom vyrazíme hledat nějaký štěrbiny na discoteku nebo tk něco. Bacha, bude se končit hodně k ránu, takže pokud někdo chcete řešit spaní, tk ve vlku se klidně můžete vyspat při zpáteční cestě domu.

                        !!!! ALE NAHLSTE MI KDO TEDA PŘIJEDE !!!!


Slaughter dočasně in-activ
Posted by: Slaughter | 17.04.2005

S lítostí vám oznamuju že po dobu jednoho měsíce a 15 dnů  bude nejvetší lama cod sekce neaktivní. Vzhledem k maturite která  Slaughtera čeká bude muset přerušit svojí aktivitu na nulu:(( Dočasně do maturity se beze mne budete muset obejít.

Mám zákaz hraní  kvůli LA2 a CoD. (každej ví) .

Je to hrozně dlouhá doba ale nic s tim neudelam nemam v kompu uz ani 1 parbu.


Tak at se zatim vede budu sledovat vysledky a obcas me uslysite i na ts:))

 

2on2 AWM SkillZone Challenge
Posted by: KUBA | 17.04.2005
Náš klan se včera zůsčastnil turnaje v Táborské herně SkillZone. Hrál se Counter-Strike, přesněji 2on2 AWM. Celý turnaj se odehrál na mapě awp_ruins a hrálo se systémem FDE (opravný pavouk). Turnaje se zůčastnili celé čtyři dvojice :) A teď něco k průběhu turnaje:
Náš tým dostal v prvním kole WB za soupeře myas0, což byl jasný favorit turnaje a docela nás s přehledem deklasoval. Tak jsme sestoupili do LB, kde na nás už čekal klan d@rt, který těsně podlehl CBP - El M4mrBoSS. Toto byl nejdelší a nejnapínavější zápas turnaje, jelikož se hned třikrát prodlužovalo. Po odehrátí 20kol za každou stranu byl stav 20:20, tak se prodlužovalo. Prodloužení bylo stylem MR10, jenže to také skončilo remízou, udivený admin tedy nařídil další prodloužení, které taky skončilo stavem 10:10. Tak se nebylo čemu divit když Ug4t0R (admin) přišel se specialitou jak toto utkaní ukončit. Jeho způsob spočíval v tom, že kdo dosáhne první 7 bodů vyhrál a aby to bylo jestě zajímavější, tak se hrály nože na 2 vítězné. Nakonec sme tedy těsným rozdílem 7:6 vyhráli. Ve finále LB sme potkali CBP - El M4mrBoSS. Toto byl přece jenom o něco lehčí zápas, tekže sme ho vyhráli 22:18. Ve finále celého turnaje jsme potkali naše jediné přemožitele myas0 a nutno dodat, že tentokrát jsme si od první hry polepšili, sice jenom o bod ale co :)) Ano je to tak skončili jsme nakonec druzí a získali jsme 10 hodin zdarma v herně.
Za KoT hráli KUBA a TOMeek

Tímto bych poděkovat všem soupeřům a Ug4t0Rovi za pohodový turnaj.

Dodatek: Nutno říci, že já jsem před tímto turnajem moc nespal (cca 2 hodiny:)). Takže jsem přišel domů popad klávesnici a dalši serepetičky a spěchal jsem na autobus, kde už čekal TOMeek a řekl mi že to ze mě jde jako z lihovaru :)) Je možné že náš výkon byl ovlivněn tímto faktorem, ale i tak jsme si zahráli slušně. Ale zcela jistě je to důvod proč je report až těď ;)
1on1 PZ liga.......
Posted by: iamguilty | 17.04.2005

A je tady prvni ohlednuti za 1on1 PZ turnajem kde nas zastupuje nas skvely hrac Fero-King. Fero hraje ve skupine C s hraci:

*aAa*Zeta^area
gding
**$][Cl<**
fS*|Flaky|
kms^
waster

A fero ma za sebou prvni tri zapasy tady je maly report.

1. Zapas-

Fero_king vs Flaky
Prvni mapa byla od Flakyho a tim byl ne od fera neoblibeny Roughinery(btw asi jedina mapa kde fera dam ). A slo to videt a Fero celkem jednoznacne podlehl 12:2. Druha mapa od Fera byla Lea coz je nova 1on1 mapa. Fero toho vyuzil a zacal na ni trenovat ale bouzel mel neuveritelnou smulu. fero po infarktove hre nakonec podlehl 8:7 kdy dostal 3 sec. pred koncem frag(Kvuli lagu). Takze prvni zapas Fero prohral celkove 20:9. GG Fero.

2.Zapas-

Fero-King vs kms
Prvni mapa byla od kms a byl to rankin. Kms se okamzite ujal vedeni ale Fero nakonec dotahl a vyhral 6:4. Druha mapa byla od Fera a to byla lea. Tady Fero potvrdil roli favorita a kms nadelil vysledek 13: -1. celkove Fero vyhral 19:3. GG Fero

3.Zapas-

Fero-King vs Zeta
Hrac Zeta hraje v klanu AAA coz je velmi dobry zahranicni klan. Ale jak zeta videl Feruv skill tak radsi neprizel na zapas a tim padem vyhral Fero kontumacne.

Takze ma Fero zasebou 3 zapasy s bilanci 2 vyhry a jedna prohra. Podle www.playzone.cz je Fero kandidatem na postup! Vsichni tomu pevne verime a jen tak dal Fero!!! Hodne stesti!!!


Odchod a Inactive
Posted by: MeDA | 15.04.2005

Bohužel nás opustil hráč GoG,odešel do klanu Memor a hráče moRp prozatím přesouvám do inactive sekce,než si vyřeší ňáký problémy s kompem,přesněji s grafárnou.

Takže teď hledáme dva hráče,kteří se můžou ozvat na moje icq: 285622296

Inactive
Posted by: TOMeek | 14.04.2005
Dneska sem se rozhod že si od hraní pár tejdnů odpočinu.
Už nějak nevidim v hraní to co sem kdysi viděl a tak potřebuju pauzu, abych si to promyslel a nabral nový síly na další střílení panďuláčků.
Prozatim se budu soustředit a věnovat se příjěmnějším věcem než je tupě zírat do monitoru a řvát do mikrofonu.

Takže se tu zatim mějte a nebojte 'Já se vrátim'