28.09.2023, 15:48
Last matches
Poslední něco
Last matches
Last matches
Turnaj
Posted by: Hakim | 26.03.2005
Turnaj
Na turnaji poradany strankou warcraft3.cz se nas hrac Brien dokazal dostat az do finale ktera nakonec i vyhral!Timto vyhral cely turnaj!Dekuji za reprezentaci klanu a jen tak dal!(mimochodem ve finale sem s nim prohral 2:0 a do semifinale se dostali 3 hraci KoT ja,necros a brien)Takze vsem Gl a Hf !
posila KoT.os ~ - Varlous
Posted by: C++ | 25.03.2005
Dnešním dnem bych chtěl u nás v klanu přivítat posilu, hráče s nickem Varlous. Hrával za klany jako pitchmundi a dříve také za KoT, takže se k nám do os přímo hodí. Přeju mu za celou sekci gl&hf.
Nový hřáč v KoT.cs
Posted by: MeDA | 24.03.2005
Vítám v klanu nového hráče se jménem BJ.Dříve působil např. v klanech eXtreme.cs, b!ologic a iii,tak doufám že se mu u nás bude dařit.

GL & HF
New sponzor - KARTÁČOVNA KOLOVEČ !
Posted by: TOMeek | 24.03.2005

Máme pro Vás radostnou novinku!
Ná� klan má od dne�ního dne nového sponzora, kterým je firma Kartáčovna Koloveč (www.kartacovnakolovec.cz). Tato firma se zabývá výrobou v�emo�ných kartáčů a kartáčků a bude ná� klan sponzorovat formou CoD serveru!


                                                          Díky moc :-) !

Další nový hráč KoT.cs
Posted by: MeDA | 24.03.2005
Vítám v naší sekci nového hráče ze Slovenska se jménem moRp. Snad se mu u nás bude líbit.
GL & HF
Takže teď už sme kompletní a doufám že nynější sestava vydrží co možná nejdéle.
odchazim
Posted by: DeWon | 23.03.2005
Rozhodl jsem se odejít z klanu, Wellerovi kdyz mne bral jsem rikal ze jdu zpet do klanu na metr skusebne a kdyz proste nebudu zvladat odejdu a o­n souhlasil...Ta chvile nastala, mam zaverecky, musim se ucit na prijimacky, pritelkyne take zabere nejakej cas a nezvladal jsem se proste dostavit na CW nebo trenal a s touhle dochazkou bych nebyl prinos pro klan... KoT mam rad tak se lidi mejte a preju hodne fragu a GL & FF :-(
Velká změna KoT.cs
Posted by: MeDA | 21.03.2005

Dnes nás opustil náš CL Inter kvůli tomu co se událo při večerním TG.
Nebudu to tu dlouze rozebírat,jestli chcete,zeptejte se ho samy.
Je to škoda ale co se dá dělat.Nicméně sem postoupil s na pozici CL ještě s memberem F4kt0rem.Takže doufám že sem nám bude dařit.
Nyní scháníme jednoho hráče,takze zájemci můžou psát na 285622296