25.05.2024, 03:06
Last matches
Poslední něco
Last comments
Statistics
Celkem : 129 412
Dnes : 29
V knize : 1198
Komentářů : 3043
Co je tady jinak?
Posted by: TOMeek | 22.05.2005
Ta všímavější většina si zajisté povšimla, že se nám trochu zdeformoval web do nový podoby. Grafiku na něj nakreslil C++ a php sem splácal já osobně (TOMeek).

Budou sice lidi, co budou chválit nebo kritizovat, takže jen do nás nás to nerozhodí.

Jinak jak už bylo o­nehdá zmíněno, hledáme CoD sekci. Na email mi psala řada lidí a ještě větší řada mi psala na ICQ, jenže si pak nepamatuju kdo mi psal. Protzo pokud máte zájem za nás hrát, tak mi napište na EMAIL (info@kot-clan.net).Kdo napíše na ICQ má smůlu, protože při mojí skleróze to zapomenu. A napište mi název vašeho klanu a počet hráčů, popř dosažené výkony. Když se přihlásí více klanů, proběkne takovej mikro turnaj mezi nima a ten nejlepší bude přijat.
Velká novina !!
Posted by: C++ | 19.05.2005
Dnešním dnem bych chtěl u nás přivítak klan RedFish, který přešel pod KoT.gt [#]. Přeju všem členům gl&hf a doufám že se jim u nás bude líbit. Sestava tedy vypadá následovně:

C++, pAuli, P3tr, Headshooter, Moskito, Fantomas, DuraN

Nový hráč R3z0I0k
Posted by: killer | 18.05.2005
Chtěl bych přivítat nového hráče naší UT o­nS sekce s nickem R3z0I0k. Je to dobrý a schopný hráč. GL HF.
Novoty...
Posted by: TOMeek | 12.05.2005
Dnes jsem se po dlouhé době dostal zase k počítači a zistil sem katastrofální stav klanu.
CoD zdrhli W3 se rozpadaj máme spoustu neaktivních hráčů.

Proto mude radikální mazání a čištění.
Hlavní věcí je že se začneme zajímat o méně sekcí než doposud a nepudeme na kvantitu, ale na kvalitu.
Primární sekcí bude Counter-Strike ve všech formách (CS 1.6 a CS:S)
Pak bude CoD sekce popřípadě VC, ET nebo W3.

Jelikož CoD odešli a nechali nám neobsazanej server, máme zájem o další CoD sekci, proto kdo by měl zájem aď napíše na email info@kot-clan.net .

!!!! Bereme pouze kompletní a sehrané sestavy !!!!

To je asi tak na začátek.
PS: Verejne se tady omlouvam bejvalej CoD sekci co sem o nich napsal Coolovi. Tovite pridete po dlouhej dobe na net zapnete poštu tam na vás bafne cca 200 mejlů vidíte email se serverem, ale 10 sec na to vám někdo napíše že ti nejlepší z nejlepších odešli, tak to člověka docela zamrzí.
Sraz v Praze se rusi !!!!!!!!!!!
Posted by: Sakal | 12.05.2005

Kvuli naproste neschopnosti se prihlasit na sraz a vubec se domlufit na nejakem probehu akce se sraz rusi! Domlufili sme se s !tchym ze radsi si zajdem 14.cervna na mobyho do sazka areny :D

Konec
Posted by: iamguilty | 30.04.2005
Musim oznamit ze ja a fero king v klanu KoT koncime. Fero jde do nakeho noveho klanu a ja koncim s UT04 nadobro.... Dekuji tomeekovi za podporu a vsem sekcim GL a HF. Nashle
...dobre zpravy
Posted by: C++ | 27.04.2005

Tak po delsi neaktivite os (gold team) sekce, se nam snad blyska na lepsi casy. V tomto tydnu se mi povedlo pribrat nekolik kvalitnich hracu. Jako prvni se k nam pripojil hrac *BaLaNc__, ktery zkusenym bojovnik z nejvyssi ceske CS 1.5 ligy. Vcera vecer se na me usmalo stesti podruhe a to v podobe hned dvou hracu a to vLK_ a !nf3ct (nam jiz dobre znamy). Preju vsem novym hracum gl&hf a at se jim u nas libi.

(jinak se omlouvam ze je to bez hacku a carek, ale tenhle PC je jaksi nepodporuje...!)