28.09.2023, 16:00
Last matches
Poslední něco
Last matches
Last matches
Přechod do neaktivity...
Posted by: Thorr | 31.08.2004
Po dohodě z jedním znašich hráčů Máslem jsem ho zařadil do neaktivních hráčů.
Důvod je že Máslo velmi omezený přístup na net a nemůže reprezentovat clan. Nechtěl jsem jej vyloučit a proto je tedy zařazen v neaktivních hráčích. Okamžitě jak bude mít nový net tak bude zase v základní sestavě.

Jen pro hráče clanu:
Máslo nebude zařazen do Vašeho hlasovní Hodnocení Hráčů.
base NET cup:
Posted by: Cool-man | 31.08.2004
Celá sekce CoD pilne trenuje......a uz se pomaličku připravujeme na první zápas.

všechny zápasy musí být odehrané do 12.9....
Takže už je na čase dát první zápas:-))
TFT turnaj
Posted by: Thorr | 30.08.2004
V neděli 29.8.2004 se uskutečnil na serveru Lama (puvodně se měl turnaj odehravat na RednecKu ale musel byt přesunut na turnaj Lama z technických důvodů) turnaj který pořádal web Warcraft3.cz . Turnaje se zůčastnilo 47 hráčů. Tip turnaje: vyřazovák Mapa: gnoll wood. Náš clan na tomto turnaji nastoupil v sestavě: [b]Luki-No, Tyreal, Crash, Mixin[/b] [b]1.kolo[/b] Budha35 vs Tyreal - Po dlouhém a vyrovnaném zápase bohužel náš hráče podlehl. Wraychus vs Crash - Ještě donedávná hráč našeho clanu Wraychus kterému se na tomto turnaje vedlo a vyřadil Crashe. Otheymus vs Mixin - Mixin dokazal v tomto zápase vyhrát. Illidan Stormrage vs Luki-No - Luki se dokázal vypořádat z Illidanovím Tower Rushem a z přehledem vyhrál. [b]2.kolo[/b] Assassin vs Luki-No - Opět v tomto zápase Luki-No suveréně vyhrál. Mixin vs Eliah - Po velmi virovnané bytvě nakonec Mixin prohrál. [b]3.kolo[/b] Eliah vs Luki-No - Komenář jsem smazal na přání Eliaha... [b]4.kolo[/b] Luki-No vs Wraychus - Opět náš hráč dokázal zvítezit. [b]Semifinále[/b] Luki-No vs Le]Tul1pe - Po delší hře dokázal Luki zvítězit. [b]Finále[/b] Luki-No vs SoFunny - Pěkná hra na kterou se dobrě dívalo ale náš hráč měl od začátku nahoru a vyhrál. Turnaj vyhrál: [b]Luki-No[/b] Děkuji všem za reprezentaci clanu aLukimu gratuluju k vítězství.
Odchod...
Posted by: Thorr | 30.08.2004
Dnes z našeho clano vystoupili Phobos, Scave.
Jako důvod uvedli, že se chtějí věnovat solové kariéře.
warcraft3.cz turnaje
Posted by: Thorr | 29.08.2004
Protože byli v posleni době stížnosti že se na turnajích hrajou jen Leaderové mapy a v našem clanu jsou dva admini Thorr a HeadHunter tak se rozhodli se že budou pořádat turnaje na mapách které pro tyto účeli vytvoří naši hráči. Z tvorbou map už začali WiXeN a HeadHunter.
Turnáje se budou pořádat každou sobotu na RednecKu v 17:00.
Mapy budou vždy ke stažení na našem webu v Menu--Ke stažení
Herni server...
Posted by: Thorr | 29.08.2004
RednecK (česky herní server) dnes není v provozu a není jasné kdy bude. Proto jsem Vás chtěl informovat o jiném českém serveru Lama (Timezone a IP najdete v Menu-- Servery ).
Na tomto serveru se také budou odehraávat clanové tréningy dokud nebude zprovozněn rednecK.
Odchod....
Posted by: Thorr | 28.08.2004
Náš clan bohužel opustil Tammis. Je to velká škoda protože byl velmi schopný hráč.
Důvod proč opustil náš clan je ten že jde na vysokou školu kde nebude mít prístup na internet a proto další setrvání v clanu nebylo možné.

Hodně štěstí ve škole ale i osobním životě!